צילום מקצועי או דרך הטלפון

צילום מקצועי או דרך הטלפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב telegram
RONROV

RONROV

מפרסם הפוסט

מי זוכר את עצמו לאחרונה מוציא מצלמה מקצועית מהארון ונוסע לצלם איתה ?

יש לי מצלמה מקצועית אשר יושבת לה כבר שנתיים בארון והיא פשוט יושבת בחוסר מעש כבר כמה שנים, מאז שהמצלמות בטלפונים הסלולריים התפתחו לרמה כזאת שכבר לא צריך את המצלמות המקצועיות שילכו איתכם כל הדרך פשוט משתמשים בטלפון הסלולרי.

גם את הגלריות החינמיות שאני מפרסם דם תמונות באופן חופשי ולשימוש חופשי מסחרי ולא משנה מה גם שם התמונות החדשות הם דרך מצלמה סלולרית ולא מצלמה מקצועית בסוגריים די אס אל אר.

כמובן שאם אתם טסים לחול אני מתאר לעצמי שתמיד תיקחו איתכם מצלמה מקצועית בגלל מספר דברים נוספים.

שיכולים להיות כמו לחסוך בסוללה הטלפון רגעים שישמרו לכם על הכרטיס זיכרון בקרוב raw ובמצלמה ואיכות תמונה יותר גבוהה מן הסתם.

מי לאחרונה זוכר את עצמו מוציא מצלמה "מקצועית" מהארון ויוצא לצלם איתה ?

בכל זאת אני לפחות בטיולים האחרונים שלי השתמשתי אך ורק בטלפון הסלולרי, כמובן שאני נוהג להשתדרג מבחינת הטלפון והמצלמה משמע אני לא אקנה טלפון סלולרי עם מצלמה שהיא פחות מ 12 מגה פיקסל.

רוב המצלמות היום מעל 10 מגה פיקסל כמובן המצלמות בטלפון הסלולרי.

למי שיש מצלמה מקצועית יודע שהוא צריך להחליף עדשה על עדשה רחבה על עדשה תלה הכוונה טלסקופ עדשה מאקרו וכן הלאה

ולא שכחתי איתה גם מחיר שכל עדשה עולה עשרות אלפי שקלים.

ויש מצלמה עם מראה ויש בלי מראה פעם התעסקתי בזה וגם פעם היה לי בלוג שעוסק אך ורק בצילום לאחר מכן נסגר בגלל חוסר שימוש וזמן שלי (אני חושב שאני צריך לפתוח אתר לכל האתרים שפתחתי בעבר) אבל עצם פתיחת אתר בגלל הרצון לפרסם תמונות שלי כצלם חובב ומתחיל ואני מדבר על שנת 2010 עלה האתר הראשון לאוויר דרך הבולגים של בלוגר.

יש לי זכויות יוצרים על תמונות כמובן אבל אני מתיר אותם באתרים רלוונטים לשימוש חופשי ולכל שימוש בהן הם הרצו.

בעצם הם יכולים לערוך את התמונה לתלות אותה בפוסטר באיילון ולשים אותם באמצע כיכר המדינה בתל אביב

עדיין יש לי תמונות פעילות של אותם יצירות שהשתמשתי בהם ושפרסמתי אותם לפני מספר שנים

וזה דברים שלא נמחקים פשוט וזה מדהים, תמונה שפרסמתי לפני 9 שנים עדיין מופיעים בראש הקטגוריה, אני הרבה זמן לא נכנסתי לאתר אפילו לא זוכרתי את הסיסמא הייתי צריך לשחזר סיסמא המזל שאני עדיין עם אותו אימייל שהיה לי פעם, אם היה לי גישה למייל היום לא היה לי גישה לאתר ולחשבונות השונים.

בשיתוף רחב וחוקי.

יש הרבה מאוד אתרים ואנשים וחברות שמצלמות מספר תמונות ומשחררות או תמונה אחת או שתיים ברוב על זכויות יוצרים או חופשיות אם סייגים, כמובן לכל אתר יש את תנאי השתתפות שלה בתכנון.

אך התמונה הזאת החופשית בסייגים של בעלי היוצרים אתה יכול לקחת אותה ולהשתמש באתר, אתה יכול להשתמש בפלאפון תוכל להשתמש בה כמעט מכל דבר וזו המטרה כמה שיותר אתרים כאלה ויש הרבה מאוד אתרים כאלה ולא חסר כמובן.

לכל תמונה יש את הרישיון שלה כמובן ויש לעקוב אחרי כל תמונה אותו רישיון למקרה שאתם תעשו שימוש בלתי הוגן באותה תמונה או שימוש הנוגד את הרישיון כמובן אתם יכולים להיות חשופים לתביעות משפטיות, גם את זה צריך לדעת ולהכיר לפני שאתם משתמשים בכל תמונה.

שאני משתמש באתר מסויים אני בודק מספר פעמים מה הרשיון ולכן יש אתר ספציפי שאני משתמש בו לרוב התמונות באתר.

רושם בצורה ברורה בלי הרבה אותיות קטנות האמת בכללי בלי אותיות קטנות רושם בצורה ברורה מה מותר מה אסור וזה כלפי כל התמונות באתר. וזה מעולה.

ויש שמה בנוסף גם סרטוני וידאו

מצאתם משהו לא נכון ברשומה? נשמח שתעדכנו אותנו
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
VK
Google+
Skype
Print
OK
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן